تخفیف 15 درصدی برای سفارش انلاین

قالیشویی ولنجک

قالیشویی ولنجک یکی از قدیمی ترین و معتبر ترین قالیشویی ها در محله ولنجک تهران است. تضمین کیفیت و قیمت مناسب شعار قالیشویی  است. در طی سالها کار در محله ولنجک، این قالیشویی توانسته رضایت و محبوبیت را بین مشتریانش کسب کند.
قالیشویی ولنجک نزدیک ترین قالیشویی در محله فوق است. که بصورت شبانه روزی برای تان خدمت می کند.
دلایلی که قالیشویی  را متمایز کرده است
بکار گیری ماشین آلات و دستگاه های مدرن
استخدام کادر و پرسنل متخصص و واجدالشرایط
فرش ها پس از شستشو و خشک شدن بصورت لول و کاور شده درب منزل تحویل داده می شود
وجود پرسنل مجرب و فنی برای شستن فرش های حساس ابریشم و دستبافکار بصورت شبانه روزی و در اسرع وقت انجام می شود.

خدمات قالیشویی 

شستشوی انواع فرش: شستشوی فرش در قالیشویی  در زمینه شستشوی انواع فرش های دستباف و ماشینی و فرش های حساس مثل ابریشمی و دستباف با رعایت کامل اصول مذهبی انجام می شود.

رفوگری و مرمت سازی: در قالیشویی ولنجک این موارد توسط ابزار های قالی بافی انجام می شود. و هرگونه زدگی- ساییدگی- سوختگی و اسیب دیدگی را برایتان برطرف می کند.

رنگ برداری و لکه برداری: بررسی نوع الیاف فرش قبل از شستشو و بررسی رنگ های فرش از اهمیت زیادی برخوردار است.

ریشه زنی: در این روش ریشه ها ترمیم می شوند و گاهی کلا ممکن است از نو ریشه برای فرش ها زده شود.

خشکشویی: در قالیشویی ولنجک خدمات خشکویی توسط دستگاه های اتوماتیک و نیمه اتومانیک انجام می شود.

شستشوی فرش ماشینی درقالیشویی 

در قالیشویی ولنجک، تکنیک های شستشو و خشک کردن فرش های شما توسط دستگاه های مخصوص انجام می شود. این روش ها با درنظر گرفتن نوع هر فرش صورت می گیرد. قالیشویی ولنجک تمام پروتکل های لازم نظیر درنظر گرفتن آسیب های ناشی از تارو پود و ریشه و رنگ فرش، شستشو را انجام می دهد. عمل شستن فرش ها به این صورت است که ابتدا رنگ و ویژگی های ظاهری هر فرش بررسی می شود. پس ضمانت فرش شما با این موارد صورت می گیرد. با توجه به موقعیتی که محله مرزداران در ولنجک دارد، شستشوی فرش های ماشینی برای افرادی که این درخواست را دارند انجام می شود. قالیشویی ولنجک همچنین از مواد شوینده مناسب برای فرش های ماشینی استفاده می کند. پس نگران فرش های خود نباشید. و با خیال آسوده به ما بسپارید.

شستشوی فرش دستی
شستشوی فرش دستی

شستشوی فرش دستباف درقالیشویی

شستن فرش های دستباف یک سری باید ها و نباید دارد. که انها را از بقیه انواع فرش متمایز می کند. این تفاوت ها درجنس و الیاف آنهاست. که برخی از آنها ابریشم است و برخی دیگر از پشم تشکیل شده است. و خب این الیاف حساسیت زیادی را از خود در برابرشوینده و نوع شستشو نشان می دهد. قالیشویی ولنجک با در نظر گرفتن تمام این موارد و همچنین نوع فرش دستباف شما از نظر دستی یا ماشینی بودن آن عمل شستشو را برایتان انجام می دهد. نکته قابل اهمیت دیگر در مورد فرش های دستباف، نوع حرارت و روند خشک کردن آنهاست. با توجه به وجود کادر مناسب جهت آنجام این کار در قالیشویی، فرش های دستبافتان خشکشویی می شوند.

شستنشوی فرش دستباف
شستنشوی فرش دستباف
 

شستشوی فرش دستباف در خانه چه نکاتی دارد که باید رعایت شود

پیش از شستن فرش های دستباف لازم است تا مواد ریز و درشت را از روی فرش از بین ببرید. توسط جارو برقی یا جاروی دستی
قبل از پهن کردن فرش ها روی تخت، پارکینگ و یا هر سطح صاف، دقت کنید که خورده شیشه یا مواد تیز روی زمین نباشد. که باعث پارگی و آسیب به فرشتان نشود.
در مرحله خیس کردن فرش های دستباف، ابتدا رو و زیرفرش را با آب ولرم خیس کنید.
توجه کنید که هرگز از آب د اغ برای شستن فرش دستباف استفاده نکنید. و یا درآب داغ به مدت طولانی قرارش ندهید. زیرا باعث رنگ پس دادن فرش تان می شود.

 

 

رفوگری سوختگی فرش در قالیشویی 

گاها پیش می آید که فرش شما دچار سوختگی های احتمالی شود. این سوختگی ها ناشی از: سوختگی خاکستر سیگار- سوختگی ذغال- سوختگی حاصل از داغیه کف قابلمه -سوختگی با اتو و…. حال اگر این سوختگی ها جزئیی و کوچک باشد ترمیم آن راحت تراست. تا زمانی که سوختگی بزرگتر است. شما ابتدا باید پرز های سوخته را با قیچی ببرید. و سپس فرشتان را به قالیشویی ولنجک بسپارید.

رفوگری فرش سوخته
رفوگری فرش سوخته
ثبت سفارش انلاين

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *